instagram takipçi hileleri

instagram takipçi hileleri

İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ

İnstagram, ilk olarak IOS amaçlı geliştirilmiştir. Sosyal ağ ve filtre gibi özellikleri kapsayan, son zamanların en popüler fotoğraf ve video paylaşma sitelerinin önde gelen sosyal ağlarından biri haline gelmiştir. Her geçen gün ise yenilikler eklenerek en güncel hale gelmeyi başarmıştır. İnstagram, paylaşım sitesi olmasının yanı sıra, e-ticaret yönünden de ilerleme göstermektedir. Pek çok kişi bu sosyal ağ sayesinde, çeşitli sektörlerde satış ve reklam yapabilmektedir. Daha çok kişiye hitap etmek için de daha çok takipçiye ihtiyaç vardır. Yeterli sayıda takipçiye ulaşmak ise çok kolay olmamakla beraber çeşitli hile yöntemleri ile takipçi satın alınabilmektedir. İnstagram takipçi hilesi yöntem ile isteyen üye istediği kadar kişiye sahip olabilmektedir. Ayrıca popüleriteliğini en üste taşımak isteyen kullanıcılar da instagram takipiçi hilesine başvurmaktadırlar.

Takipçi satın almak, güvenlik açısından farklı yöntemler aracılığı ile gerçekleşebilmektedir. Bazı sitelerden ücretsiz hile uygulaması satın alabilirken bazı sitelerden de kredi kartı yardımı ya da başka ödeme seçenekleri ile de takipçi satın alınabilmektedir. İnstagram takipçi hilesi nasıl yapılır öğrenmek için, istenilen arama motoruna sorunuzu yazabilir resimli ve videolu anlatımlar sayesinde bilgilere ulaşabilirsiniz. Takipçi listesinin nasıl artırılacağı hakkında geniş bilgiler, internet sitelerinde mevcuttur. 2015-2016 yıllarında ciddi değişiklikler yapılan hile programında, kullanıcıların endişe ettikleri güvenlik konusu üzerinde durulmuş ve önemli ölçüde tedbirler alınmıştır. Güvenlik yöntemlerindeki değişiklikler ise, ilk başlarda kullanılan instagram apisi alt yapısı ile çalışan beğeni ve takipçi scriptlerinde bulunan tüm uygulamalar bir kenara bırakılarak; yepyeni uygulamalar ile üyelerine daha güvenilir uygulamalar sunulmasıdır. Yenilenen uygulamalarda, programa eklentiler eklenerek kullanılan sisteme ve scripte artık kullanıcı adı ve şifre olmadan girilmemesi en büyük değişikliklerden birisidir. ID pass adını verdikleri bu giriş sistemi her ne kadar güvenli olsa da, yine de bazı kullanıcılar tarafından endişe oluşturmaya devam etmiştir.

Takipçi sayısını artırmak isteyen kullanıcılar, id pass sistemi ile giriş yaparak instagram takipçi hilesi uygulamasına ulaşabilirler. Ancak kullanıcı adı ve şifre ile girilen her sitenin güvenli olduğu anlamına gelmemesi unutulmamalıdır. Çünkü bu şifre ve adları başka amaçlar için kullanan ve kayıt altına alan pek çok site ne yazık ki internet ortamında çok fazladır. Bu yüzden güvenilir siteler araştırılarak, bu sitelerden faydalanılmalı ve ona göre üye olunmalıdır. Böylece kullanıcı hesabı kötü amaçlı kullanılamaz.

2017-01-02 00:44:30

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram beğeni hileleri

instagram beğeni hileleri

İNSTAGRAM BEĞENİ HİLESİ İnstagram, günlük yaşamın içinde en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biridir. Video ve fotoğraf paylaşma üzerine filtre de içeren bir uygulamadır.

instagram takipçi hilesi 2018

instagram takipçi hilesi 2018

                                         İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ 2018 Günümüz Dünyasının

instagram takipçi hilesi sistemi

instagram takipçi hilesi sistemi

İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ                Dünya üzerinde instagram kullananların sayısı milyonları aşmış durumdadır.