instagram giriş nasıl yapılır

instagram giriş nasıl yapılır

İNSTAGRAM GİRİŞ SAYFASI OLUŞTURMA

               Günümüzde video ve fotoğraf paylaşım merakı hızla artmaktadır. Bunun yanı sıra, el emeğini görücüye çıkarmak isteyenlerin sayısı da yine aynı oranda artmaktadır. Sosyal paylaşım siteleri ise bu kapıları açan en büyük fırsattır. İnstagram, sosyal paylaşım siteleri içinde en çok satış yapılabilen bir sayfa olmuştur. Çoğu kişi bu sayfalardan iyi derecede para kazanıp aynı zamanda paylaştığı video ve fotoğraflar ile de fenomen olma yolunda ilerlemektedir.

               İnstagram sayfasına sahip olmak ise, eskisi gibi sadece ünlülerin değil herkesin rahatlıkla açabileceği bir sayfa haline gelmiştir. İnstagram giriş sayfası açmak, sayfaya kayıt olmak ya da kayıt olduğun halde ilk defa giriş yapmak da bir hayli basit.

               İnstagram sayfasına sahip olmak için uygulanması gereken birkaç basit adım ile, yeni bir sayfa açabilir ve sayfanızı birbirinden renkli paylaşımlarla canlandırabilirsiniz. Üstelik instagramın kendine has filtreleme özelliği sayesinde, hiçbir fotoğraf düzenleme programına gerek kalmadan, fotoğraflarınızı farklı renk ve ışıklarla paylaşabilirsiniz.

               Kendinize ait bir instagram sayfası oluşturmanın ilk adımı ise, bu programa uyarlı bir android cihaza sahip olmanızdır. Daha sonra uygulamayı indirdiğinizde kırmak için bir kullanıcı adı ve şifrenizin olması gerekmektedir. İndirme işlemleri telefonların işletim sistemlerine göre değişkenlik gösterdiği için, her telefonun kendine ait indirme programı olabilir. Örneğin android işletim sistemine ait bir mobil cihazsa, google play store indirme programı, ios işletim sistemine ait bir mobil cihazınız varsa i – Tunes programı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

               İndirme işlemleri tamamlandıktan sonra, ilk defa kayıt olacaklar için register – kayıt ol bölümü kullanılmalıdır. Eğer kullanıcının facebook hesabı varsa, register kısmından sonra use your facebook info seçeneği ile facebook profilinden yararlanarak çok basit bir şekilde kayıt oluşturabilirler. Böylece yeni bir kullanıcı adı ve şifre almalarına gerek kalmadan instagram giriş olayını tamamlamış olurlar.şayet facebook hesabı olmayan bir kişi kayıt açacaksa da, username – kullanıcı adı yazan yere belirlemiş oldukları ismi, password – şifre yerine de yine oluşturdukları güvenli bir şifre ile giriş yapabilirler.

               İnstagram giriş sayfası oluşturduktan sonra, en alt kısımda bulunan ikonları kullanarak gerekli eklemeleri ve düzenlemeleri yapabilirsiniz. Fotoğraf paylaşımı yaparak sayfanızı canlı tutabilir; takipçi ve beğeni sayılarınızı arttırabilirsiniz. Diğer hesaplardan ayrı olarak, paylaşımlarınızı başka sosyal paylaşım platformları ile de aynı anda paylaşabilirsiniz. Tıpkı facebook hesabı gibi arkadaşlarınızı ya da merak ettiklerinizi takip edebilirsiniz.

2017-01-09 01:44:57

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram takipçi hilesi programı

instagram takipçi hilesi programı

İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ                Fenomen olma hayali her yaş grup insanın hayali haline geldi. Fenomen ya da popüler

instagram takipçi hileleri

instagram takipçi hileleri

İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ İnstagram, ilk olarak IOS amaçlı geliştirilmiştir. Sosyal ağ ve filtre gibi özellikleri kapsayan, son zamanların en popüler fotoğraf ve video paylaşma sitelerinin

instagram takip hilesi

instagram takip hilesi

İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ                Sosyal paylaşım siteleri sayesinde artık fenomen olmak çok kolay hale gelmiş durumdadır.