instagram beğeni kasma programı

instagram beğeni kasma programı

İNSTAGRAM BEĞENİ KASMA PROGRAMI

               Sosyal paylaşım siteleri 7’den 70’ e herkesin ilgi duyduğu ve merakla incelediği bir olay halini almıştır. Her geçen gün çok farklı eklentiler ile çehresi değişen sosyal paylaşım sayfaları, fenomen olmak isteyenler için ise büyük bir fırsat haline gelmiştir. Çektikleri fotoğraf ve videolarla milyonlarca tık alanların sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Bu sosyal paylaşım sayfalarından bir tanesi vardır ki, ünlü olma yolunda pek çok program bu sayfa için uyarlanmıştır. İnstagram sayfası popüler olmanın ilk basamaklarını oluşturan bir sayfa haline gelmiştir. Takipçi ve beğeni sayısı ne kadar çok olursa popüler olma olasılığı da o kadar fazladır. Ancak kişi, ünlü değilse takipçileri ve paylaştığı video ve fotoğraflarının da beğenme oranları sınırlı sayıda kalır. Fakat bu konuda uzman yazılımcılar, birden çok yöntem geliştirerek instagram için farklı programlar hazırlamış ve internet sitelerinde hizmete sunmuştur.

               İnstagram beğeni kasma programı, bahsedilen programlardan biridir. Bu program sayesinde instagram hesabı olanlar, sayfalarına yüzlerce binlerce takipçi kasabilir ve sayılarını arttırabilir. Sayılarda artış olması, sayfa sahiplerine oldukça fazla avantaj sağlamakta ve para kazanma fırsatı sunmaktadır. Sayfalarına üye olmasa bile dışarıdan gerçek kişilerin sayfaya yönlendirilmesini sağlayan sistem, kredi ile çalışmaktadır. Bu kredi sistemi de günlük 2 saate bir ya da haftalık olarak işlemektedir. Gün boyunca sayfasını aktif tutmak isteyenler genellikle günlük paket programlarını seçmektedir. Her iki ya da 3 saate bir beğeni sayısında artış olması, sayfanın aktifliğini kaybetmemesini sağlar.

İnstagram beğeni kasma için neler yapılmalıdır?

               Hashtag ile fotoğraf ve videoları etiketlemek de en üst sıralarda kalma işlemi için ve beğeni sayısının artışı için önemli bir faktördür. Paylaşımların güncel konular olması, ilgi çekici olması ve yüksek kalitede olması gerekmektedir. İnstagram beğeni kasma ile sayfaya yönlendirilen kişilerin, bu sayfada sürekli kalmalarını sağlamak için konsepte uygun hashtaglerin olması önemlidir. Bir de en önemli şeylerden birisi de, ünlü kişilerin sayfalarını takip edip onların dikkat ettikleri unsurlara önem vermektir. Çünkü ünlüler en çok takip edilen kişilerdir, si de en az onlar kadar takip edilip beğeni almak istiyorsanız onların sayfalarından esinlenebilirsiniz.

İnstagram beğeni kasma programını, güvenliği üst düzeylerde olan sayfalardan indirip, android cihazlarınızda kurmanız güvenlik açısından önemlidir. Özellikle bu programların virüssüz olması önemlidir. Üye olduğunuz sayfaların, sizin şifrenizi görmemesi yine güvenlik açısından önemlilik teşkil eder.

                                                                

2017-01-07 18:44:54

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram takip hilesi

instagram takip hilesi

İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ                Sosyal paylaşım siteleri sayesinde artık fenomen olmak çok kolay hale gelmiş durumdadır.

instagram beğeni kasma

instagram beğeni kasma

İNSTAGRAM BEĞENİ KASMA                Son zamanlarda insanlarda gündemde kalma ve fenomen olma merakı almış başını gitmiş

instagram giriş

instagram giriş

İNSTAGRAM GİRİŞ                Türkiye’de en sık ve en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan instagram,