instagram beğeni hileleri

instagram beğeni hileleri

İNSTAGRAM BEĞENİ HİLESİ

İnstagram, günlük yaşamın içinde en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biridir. Video ve fotoğraf paylaşma üzerine filtre de içeren bir uygulamadır. Özel anıları ya da satış amaçlı üretilen ürünleri herkesle paylaşmak için, yine instagram hesabından yararlanan kişilerin sayısı da fazladır.

İnstagramda popüler olmak için ve e – ticaret konusunda iyi satış yapabilmek için oldukça fazla kişiye ihtiyaç vardır. Fakat kullanıcının hesabında yeterince takipçi yoksa bu sayıya ulaşmak mümkün değildir. Kullanıcıların bu sorunlarını giderme amaçlı kurulan instagram beğeni hilesi sayfaları revaçta olup pek çok kişinin istediği takipçi sayısına ulaşmasına imkan sağlamıştır.

İnstagram Beğeni Hilesi Nedir?

Kişilerin, instagram sayfasında paylaştıkları fotoğraf ve videoları, takipçileri olmasa bile beğenmelerini sağlayan bir sistemdir. Sistem; gerçekte bir hile değildir fakat o şekilde adlandırılmıştır. Havuz sistemi şeklinde çalışan sayfa, giriş yapıldığı zaman başkalarının fotoğrafını beğenirken, aynı zamanda başkalarının da sizin paylaşımlarınızı beğenmesi şeklinde geliştirilmiştir. Genellikle kredi sistemi ile çalışmaktadır. Kredi sisteminin ilerleyiş biçimi ise şu şekildedir: siz kişilerin fotoğrafını beğendikçe sistem size kredi olanağı sağlıyor ve siz de bu kredileri kendi paylaşımlarınızda kullanabiliyorsunuz. Kredi limitleri üye olduğunuz sayfalara göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin; bir site size günlük olarak 100 kredi verebilir ve siz de almış olduğunuz bu kredileri ister beğeni sayısını arttırma isterseniz de takipçi sayısını arttırma yönünde kullanabilirsiniz. Havuz mantığı ile çalışan sistem, giriş çıkış sirkülasyonu düzenli sağlandığı sürece sorun çıkarmadan çalışmaktadır.

İnstagram Beğeni Hilesi Kullanım Şekli

Güvenli olduğuna inandığınız siteye üye olduğunuz takdirde artık işleme başlayabilirsiniz. Genellikle aynı düzende olan sistem, takipçi kazan butonu göstergesine bastığınızda güvenli olarak çalışmaya başlar. Android mobil cihazlara da indirilebilen ve buradan yönetilebilen uygulamalar da mevcuttur. Böylece takipçi sayısınız artmakta ve buna bağlı olarak da beğeni sayınızın artması mümkün hale gelir. Ancak tüm bu uygulamaları yaparken güvenliği ön planda tutmaya önem vermelisiniz. Aksi takdirde hesabınız amaç dışı kullanımlar için çalınabilir ya da sizin adınıza reklamlar paylaşılarak sizi zor durumda bırakabilir.

İnstagram aadı altında tüm hileler genellikle aynı mantıkla işlemektedir. ID pass şeklinde üye olduğunuz tüm sayfalar güvenli olabilir ancak yine de kötü amaçlı kullanmak isteyenlere karşı dikkatli olmalısınız. Kullanıcı adınızın ve şifrenizin başkaları tarafından ele geçirilmesini istemiyorsanız, bu konuda profesyonel sayfalara başvurarak yardım almalı ve detaylı bir şekilde araştırmalısınız.

2017-01-04 01:09:22

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram takipçi kazanma

instagram takipçi kazanma

İNSTAGRAM TAKİPÇİ KAZANMA Çağımızın en büyük tutkularından biri haline gelen sosyal medya kullanımı, her geçen gün hızla artmaktadır. Milyonları aşkın sosyal medya kullanıcısı neredeyse

instagram canlı yayın hilesi

instagram canlı yayın hilesi

Dünyada hızlıca gelişen sosyal hayat kültürü hayatımıza akıllı telefonların girmesiyle bambaşka bir boyut kazanmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonların bizlere sunduğu

instagram takipçi

instagram takipçi

Instagram Takipçi İnstagram takipçi nedir diye konumuza girecek olur isek çoğu kişininde basit olarak öngöreceği bir durum oluşmaktadır.Fakat siz diğer ülkerde instagram Takipçi yerine