instagram beğeni arttırma

instagram beğeni arttırma

İNSTAGRAM BEĞENİ ARTTIRMA

Sosyal paylaşım sitelerinden biri olan instagram, uygulamaya girdiği ilk günlerde sadece ünlüler tarafından kullanılan ve sadece IOS yani ıphone telefonlarda kullanılan bir paylaşım sitesiydi. Ancak gün geçtikçe meraklısı arttı ve diğer android işlemcisi olan telefonlarda da uygulama kullanılabilir hale getirildi. Bu sayede 7’den 70’ e isteyen herkes instagram hesabı açarak yeni bir sosyal paylaşım sitesi ile tanışmış oldu.

İnstagram, diğer sosyal ağlardan farklı olarak; paylaşılan fotoğraf ve videoları aynı anda, facebook, twitter, tumblr, flickr gibi diğer sitelerde de paylaşma özelliğine sahiptir. paylaşımların altına yorum yapılabilme ve beğeni alma gibi özellikleri de mevcuttur. Hatta son zamanlarda yenilenen yüzü ile kişiye özel yorum ve sadece yorum beğenme gibi özelliklerde eklenmiştir. Bunun yanı sıra son 24 saatte çekilen video ya da fotoğrafları anlık hikaye şeklinde de paylaşma özelliği getirilmiştir.

Popüler olmak ve daha çok kişi tarafından, paylaşımlarının beğenilmesini isteyen kişiler eğer yeterli sayıda takipçiye sahip değilse, instagram beğeni arttırma yöntemi ile daha çok beğeni alarak üst sıralara çıkabilmektedirler. Böylece, özellikle e – ticaret ile uğraşan kişiler, beğeni sayısı aldıkça daha fazla kişiye ulaşıp daha çok satış yapabilmektedir. Satış yapmak yerine, sanatsal çekilen fotoğrafların ya da kişilerin özel anılarını paylaştıkları fotoğraf ve videoları barındıran görüntülerin daha çok beğeni almak istemesi de yine instagram beğeni arttırma yöntemi ile mümkün haldedir.

İnstagram Beğeni Arttırma Nasıl Yapılır?

İlk olarak, kullandığınız android mobil cihazınıza virüs içermeyen programı indirmekle başlayabilirsiniz. İndirilen programın virüslü olmaması ve en önemlisi güvenilir bir program olması; kullanıcılar açısından bir hayli önem teşkil eder. Böylece hem hesabın çalınma tehlikesi hem de mobil cihazın virüse bulaşması engellenmiş olur. İnstagram da çok fazla beğeni almanızı sağlayan ve sırf bunun için kurulmuş profesyonel firmalar mevcuttur. Bu firmalar ile iletişime geçtiğiniz takdirde, hem paylaşımlarınızda beğeni sayısında bir artış olmuş olur hem de güvenli bir tercih yapmış olursunuz.

Beğeni Sayısı Neden Önemli

Mobil ağlarda bulunan instagramda, beğeni sayısının fazla olması demek bazı şartlarda kullanıcının da güvenilir olması anlamına gelmektedir. Eğer e – ticaret yönünde ilerleme yapmak isteyen kişiler, her gün düzenli bir beğeni ve yorum alırsa daha çok satış yapabilirler. Ve paylaşımların daha çok kişi tarafından paylaşılması da yine kullanıcı tarafından önemli bir rol oynar.

2017-01-03 02:18:17

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram beğeni kasma programı

instagram beğeni kasma programı

İNSTAGRAM BEĞENİ KASMA PROGRAMI                Sosyal paylaşım siteleri 7’den 70’ e herkesin ilgi duyduğu ve merakla incelediği

instagram takipçi hileleri

instagram takipçi hileleri

İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ İnstagram, ilk olarak IOS amaçlı geliştirilmiştir. Sosyal ağ ve filtre gibi özellikleri kapsayan, son zamanların en popüler fotoğraf ve video paylaşma sitelerinin

instagram takipçi satın al sistemi

instagram takipçi satın al sistemi

İNSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN AL Çağımızın vazgeçilmezi akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte sosyal medya uygulamaları adeta bir çılgınlık halini almış durumdadır. Kullanıcılar