instagram takipçi hilesi sistemi

instagram takipçi hilesi sistemi

İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ

               Dünya üzerinde instagram kullananların sayısı milyonları aşmış durumdadır. Her yaştan her kesimden insanlar instagram kullanmakta ve instagramda birbirinden farklı paylaşımlarda bulunmaktadır. Kaliteli fotoğraf ve video paylaşımında bulunmak instagramın en büyük kolaylıklarından biridir. Çünkü kendine ait filtreleme ve fotoğraf düzenleme ayarları ile oldukça güzel paylaşımlarda bulunmanız mümkün.

Her kişinin moduna göre filtreleme özelliğine sahip olan instagram, gün geçtikçe daha da yeni özellikleri ile gelişip değişmektedir. Kısa,hızlı ve hareketli fotoğraf ( boomerang ) özelliği, 24 saat içinde kaybolan hikaye paylaşma özelliği ve son olarak çizgi film karakterli kamera özelliği sayesinde oldukça dikkat çeken özelliklere sahiptir. Üstelik aynı anda birden fazla fotoğraf paylaşma özelliği ile de en özel ve en güzel anlarınızı paylaşmanız mümkün.

İnstagram, yalnızca anı paylaşmak ya da önemli gün ve haftalarla ilgili paylaşımda bulunmanın yanı sıra daha farklı amaçlarla da kullanılmaktadır. Bunların en başında popüler olmak ve instagram üzerinden satış yapmak gelmektedir. İnstagramda fenomen olup, adını yeryüzünde duyuran insanların sayısı günden güne artmaktadır. Yine aynı şekilde instagram aracılığı ile satış yapanların sayısı azımsanmayacak derecede fazladır. Peki ama tüm bu özellikleri bir anda gerçekleştirmek nasıl mümkün? Sorunun cevabı oldukça basit; instagram takipçi hilesi. Evet instagram hesabı olan ancak yeteri kadar takipçisi olmayanlar instagram takipçi hilesi yöntemine başvurarak bir anda binlerce takipçiye sahip olabilir ve tüm paylaşımlarını binlerce kişiye ulaştırabilir.

İnstagram takipçi hilesi, çeşitli kampanyalarla insanlara hizmet vermektedir. Örneğin; günlük olarak 10 ya da 15 dakikada bir olmak üzere 50 takipçi kredisi vermek gibi. Hatta bazı siteler daha çok kişiye ulaşmak için, ilk girişte aynı anda 250 ya da 300 kişiye kadar ücretsiz kişi hediye edebilir. Bu sayede isteyen herkes kampanyadan yararlanabilir ve amacına ulaşabilir. Yalnız bu tarz sitelerden alışveriş yaparken spamsız ve virüssüz olmasına dikkat etmekte fayda vardır.

Takipçi hilesi ile kişi sayınızda bir atış olur, bazen bu sistem siz başkalarının sayfalarını takip ederken otomatik olarak başkaları da sizin sayfanızı takip edecek şekilde işleyebilir. Bu sebeple hile olarak adlandırılsa da aslında karşılıklı takip olayı gerçekleştirilmiş olur. Yeteri kadar takipçiye sahip olan kişiler, hem fenomen olma yolunda hem de satış yapma konusunda artık istediği sayıya ulaşmış durumda olur ve böylece hayallerine kavuşmuş olurlar. Takipçi sayısına bağlı olarak beğeni ve yorum sayısında da artış sağlanmış olur.

2017-06-24 22:50:26

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram takipçi hilesi sistemi

instagram takipçi hilesi sistemi

İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ                Dünya üzerinde instagram kullananların sayısı milyonları aşmış durumdadır.

instagram takipçi kazan sistemi

instagram takipçi kazan sistemi

İNSTAGRAM TAKİPÇİ KAZAN                İnstagram, bundan yaklaşık 7 yıl önce gündeme gelmiş ve sadece ünlüler tarafından

instagram beğeni hileleri

instagram beğeni hileleri

İNSTAGRAM BEĞENİ HİLESİ İnstagram, günlük yaşamın içinde en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biridir. Video ve fotoğraf paylaşma üzerine filtre de içeren bir uygulamadır.