Aleyna Tilki takipçi hilesi

Aleyna Tilki takipçi hilesi

Merhaba arkadaşlar ,

Bugün son zamanlarda sıkça sorulan sorulardan birisi olan ünlülerde instagram takipçi hilesi kullanıyor mu konusununa değineceğiz.

Ufak bir önce yurt dışından bilgi vererek konuya başlayalım.Justin Bieber isimli genç arkadaşın geçtiğimiz yıllarda bir anda binlerce takipçisi yok oldu.Bunun nedeni ne derseniz tabikide instagram bot takipçi ile hesabını şişirmiş olmasıdır.Tabikide instagram belli bir zamanda bu bot takipçileri temizlemek için işe koyulup kolları sıvıyor.Ardından kalitesiz bir şekilde açılan instagram hesaplarını teker teker kapattı.Hoop ne oldu Justin binlerce takipçi kaybetti.Şimdi aklınızdan şu geçiyor olabilir ya adam zaten dünya çapında ne gerek var bot takipçiye binlerce milyonlarca takipçisi var diyebilirsiniz.İşte kilit tam burada açılıyor zaten.Onun o kadar var ise rakiplerininde bi o kadar var.Dolayısı ile artık takipçi kazanma savaşı başlamıştır dünya genelinde.Herkes daha fazla popüler olabilmek adına buna ihtiyaç duymaktadır.Bizim sitemizde kullanılan sistem ise onlardan çok daha uzak ve orjinaldir.Sonuçta Türk işi.

Gerçek instagram kullanıcıları birbirini takip edip geri karşı taraftan kendisini takip etmesini bekler ve boylece takipçisi artar.Bizde dedikki bir havuz olsun burada kişiler girsin ve kimseyi takip ettikten sonra yok efendim beni geri takip edermi gibi durumlar oluşmadan neticeye kavuşlsun dedik.Sistemin çalışma mantığı aslında ismi olan instagram takipçi hilesi kısmından çok uzak ama bir kere bu isim yapışmış.Aslında sistem şunu yapıyor.Sen giriş yapıyorsun takipçi kazan tuşuna basınca 30 takipçi kazanıyorsun.Sonra sende başkasını takip ediyorsun diyerek büyüyen bir havuz.Buradaki duruma ingilizler win win demiş.Kazan kazan hikayesi olarak nitelendirmiş.Yani siz takipçi kazanırken takip ettiklerinizde artıyor.Yok ben takip edilmek istiyorum fakat takip etmek istemiyorum derseniz paketler bölümünde bunun için bir paket var.Satın alınca havuzdan çıkıyorsunuz.Evet konumuzun ilk başında belirttiğimiz bizim ünlülerimizden yeni trendlerimizden olan Aleyna Tilki acaba instagram takipçi  hilesine başvuruyormu ? Bunun cevabı şu anlık netlik kazanmış değil.Bunu kanıtlar nitelikte justin gibi yakalanmadı.Ama nede olsa ünlenmek için yapılmayacak bişey yok dimi . Yazımızı bitirirken sizinde birer fenomen olmanızı dileriz.

Mutlu takipçiler...

2017-08-18 12:26:45

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram takip hilesi

instagram takip hilesi

İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ                Sosyal paylaşım siteleri sayesinde artık fenomen olmak çok kolay hale gelmiş durumdadır.

instagram takipçi kasmak

instagram takipçi kasmak

İNSTAGRAM TAKİPÇİ KASMA İnstagram takipçi kasma programı, internet sayfaları arasında en çok arananlar arasındadır. İnstagram hesabınızdaki takipçi sayınızı arttırmak size bir hayli

instagram takipçi satın al sistemi

instagram takipçi satın al sistemi

İNSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN AL Çağımızın vazgeçilmezi akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte sosyal medya uygulamaları adeta bir çılgınlık halini almış durumdadır. Kullanıcılar